Szukaj

O mnie

Mądra Babcia,

czyli Beata Borucka  jest mamą dorosłej córki Marty i babcią trojga wnucząt: 11-letniego Antka oraz 7-letnich bliźniaków, Stefanii i Gustawa. Zawodowo absolwentka Akademii Medycznej, psycholog biznesu. 

Uwielbia gotować, pisze wiersze i poetyckie bajki dla dzieci, które inscenizuje z całą rodziną w domowym Teatrze Za Szafą. Żona z odzysku, w dobrych relacjach z dziadkiem wnucząt. Twierdzi, że pierwszy mąż jest jak naleśnik – z reguły nieudany… Kilka lat temu wyniosła się z mężem do lasu i mieszka w drewnianej chacie z czerwonym dachem. Ma psa – kanapowego yorka o operowym imieniu Tosca i 2 leśne koty

Odważnie jeździ samochodem, wiecznie się odchudza i wiecznie jest przy kości. Uwielbia biesiadować i karmić gości, śpiewać przy ognisku i potańczyć do świtu. Poczucie humoru i dystans do świata pozwala jej zachować nieustającą radość życia. 

Gadatliwa, wszędobylska, roztrzepana i zakręcona – to niby wady, ale jest z nich dumna! Niepoprawna flirciara, uwodzi nawet policjantów w celu uniknięcia kary. 

W roku 2017 otrzymała tytuł Kobieta Roku w dziedzinie coaching i edukacja dorosłych. 

Beata Borucka

Zostanie babcią, to wydarzenie, na które nie ma absolutnie żadnego wpływu. Po prostu Cię w to wrabiają i już! To nie zmienia faktu, że chcemy być fajną babcią. Ponieważ w sieci nikt nas w tej misji nie wspiera, zapraszam do Was do mojego pomysłu na fajne babciostwo i nie tylko…razem będzie nam łatwiej być mądrymi babciami!