Szukaj
NIEZŁA SZOPKA WIGILIJNA
Podziel sięFacebook

NIEZŁA SZOPKA WIGILIJNA

Dla umilenia nastroju świątecznego zapraszam do rodzinnej inscenizacji „Szopki Wigilijnej” mojego autorstwa. 🙂

Pobierz tutaj:

WŁĄCZCIE DŹWIĘK. Niebawem zasiądziemy przy wigilijnym stole i spotkamy się z najbliższymi. Będziemy jeść. Jeść i jeść…A ja mam dla Was kilka pomysłów, jak urozmaicić wspólny czas w ten rodzinny wieczór. Co powiecie na prostą inscenizację Jasełek podczas kolacji wigilijnej?Jakiś czas temu napisałam rymowany, humorystyczny tekst Jasełek do odczytania na role. Posłuchajcie, wejdźcie na blog https://madrababcia.pl/niezla-szopka-wigilijna/wydrukujcie tekst i pobawcie się w domowy spektakl! Życzę dobrej zabawy i Wesołych Świąt!!! Udostępniajcie! Niech będzie wesoło w każdym domu🌲🌲🌲🌲

Opublikowany przez Mądrę Babcią Niedziela, 15 grudnia 2019
>

Instagram @madrababcia

Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Beata Borucka

Zostanie babcią, to wydarzenie, na które nie ma absolutnie żadnego wpływu. Po prostu Cię w to wrabiają i już! To nie zmienia faktu, że chcemy być fajną babcią. Ponieważ w sieci nikt nas w tej misji nie wspiera, zapraszam do Was do mojego pomysłu na fajne babciostwo i nie tylko…razem będzie nam łatwiej być mądrymi babciami!